Obchodné podmienky

1. Thegrind.sk je internetový obchod  so sídlom v Starej Ľubovni .‭ ‬Zaoberáme sa predajom svetových skateboardových, freestyle scooteringových a street wear značiek.

2. Objednaním tovaru súhlasíte s nasledovnými obchodnými podmienkami. Vyhradzujeme si právo podmienky kedykoľvek upraviť. Odporúčame skontrolovať podmienky pri každom nákupe v internetovom obchode. Vaše ďalšie používanie stránky je súhlasom so zmenami obchodných podmienok.

3. Objednávku môžete uskutočniť dvoma spôsobmi. Po registrácii na našej stránke požadovaný tovar pridáte do nákupného košíka, zvolíte požadovanú formu dopravy a spôsob platby pred ukončením objednávky. Objednať si môžete aj priamo telefonicky na čísle: 0918 505 573

4. Zaslanie zásielky je na náklady objednávateľa (pre objednávky do 80 €). Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty alebo prepravnej spoločnosti UPS. Priebeh doručovania zásielky môžete sledovať na odkazoch: Slovenská poštaUPS.

Momentálne akceptujeme platby prostredníctvom:

  • Dobierky
  • Bankového prevodu

INFORMÁCIE O BANKOVOM ÚČTE:

Patrik Čanda

Za vodou 4

064 01, Stará Ľubovňa

IBAN: SK60 7500 0000 0040 2380 1175
BIC:    CEKOSKBX

 

5. Vyhradzujeme si právo objednávku zrušiť, ak neobdržíme platbu za tovar do 14 dní od objednania. Cena odmietnutého balíka bez postačujúceho zdôvodnenia zostáva vedená ako neuhradená na zákaznickom účte.

6. Tovar a ceny na našej stránke sa môžu meniť. Vyhradzujeme si právo odstrániť akýkoľvek produkt v našej ponuke ako aj meniť ceny tovaru. Ceny uvedené na stránke sú vrátane DPH.

7. Dohody o cene, zľavy a iné propagačné ponuky sa nedajú kombinovať. Takisto nie je možné použiť zľavové kupóny na už zľavnený tovar.
Dostupnosť tovaru na stránke sa môže meniť a upravovať kedykoľvek.

8. Náš e-shop je otvorený 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Z tohto dôvodu môže nastať situácie, kedy sa objednaný produkt vypredal v ten istý deň pri skoršej objednávke. Toto je extrémne zriedkavá situácia, avšak je nemožné ju predvídať. Ak by nastala, vopred sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a budeme Vás kontaktovať čo najskôr po zistení tejto skutočnosti.

9. Špecifikácie, popis a navrhované použitie tovaru na našej stránke je poskytované ako všeobecná informácia. Aj keď by sme radi poskytovali čo možno najpresnejšie informácie, výskyt chyby je možný a preto nie je možné zakladať si ďalšie práva z dôvodu informácií o tovare poskytnutých na stránke.

10. Poskytnuté osobné údaje budú použité výhradne pre potreby vybavenia objednávky. Neposkytujeme prístup k osobným informáciám žiadnym tretím stranám. V prípade neposkytnutia osobných údajov žiaľ nebudeme vedieť Vašu objednávku spracovať.

11. Podľa §7 (zákon č. 102/2014 Z. z.)  je dodaný tovar možné vrátiť do 14 kalendárnych dní od jeho doručenia. Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoužitý, nepoškodený a zabalený v originálnom balení. V prípade, že bude vrátený tovar nekompletný či poškodený, môže predávajúci požadovať po kupujúcom čiastku odpovedajúcu zníženiu hodnoty tovaru (v súlade s §10 odsek (4)). Pred vrátením tovaru nás prosím kontaktujte telefonicky alebo písomnou formou. Pre viac informácií kliknite sem.

12. Vyhradzujeme si právo odmietnuť vrátenie tovaru ak sú na ňom znaky používania, rozoberania, poškodenia alebo ak je tovar nekompletný. Taktiež neakceptujeme vrátenie tovaru “na dobierku”.

13. Tovar, ktorý bol poskladaný na objednávku nie je možné vrátiť.

14. Farba alebo odtieň zobrazený na stránke sa môže odlišovať od skutočnosti.

15. Termíny pre dodanie tovaru nie sú záväzné. Subjekt zodpovedný za včasné dodanie je zásielková služba. Dištancujeme sa od zodpovednosti za meškanie alebo iné skutočnosti spôsobené prepravou tovaru.

16. Objednávateľ je povinný skontrolovať obsah zásielky pred jej prebratím. V prípade obdržania nekompletnej alebo inak nesprávnej objednávky musí byť spísaný protokol za prítomnosti doručovateľa. Jedine splnením týchto podmienok si môže objednávateľ nárokovať náhradu.

17. E-mailová adresa zadaná pri registrácii do obchodu bude automaticky pridaná pre rozposielanie reklamných mailov. Registráciou na našej stránke súhlasíte so zasielaním reklamných mailov o novom tovare dostupnom prostredníctvom nášho obchodu.

18. Vyhradzujeme si právo limitovať alebo odmietnuť zákazníka alebo subjekt bez udania dôvodu.

19. V prípade ďalších skutočností, ktoré nie sú zachytené v tých obchodných podmienkach je potrebné sa riadiť obchodných zákonníkom.

 

Záručné podmienky

1. Na všetok tovar zakúpený v našom obchode sa vzťahuje 2-ročná záručná lehota.

2. Záruka sa vzťahuje len na chyby spôsobené chybou materiálu alebo vyhotovenia. Záruka sa nevzťahuje na:
•    opotrebovanie tovaru v dôsledku bežného používania
•    preliačeniny, deformácie a ohnutie štrukturálnych častí komponentov
•    poškodenia nehodami, haváriami, počasím, prírodnými pohromami.
•    poškodenie z dôvodu pádu, nesprávneho jazdenia, ktoré môžu viesť k preťaženiu štrukturálnych častí komponentov
•    poškodenie nesprávnym poskladaním
•    znehodnotenie a hrdzavenie komponentov z dôvodu nesprávneho používania a skladovania
•    poškodenie spôsobené nevhodným čistením alebo mazaním, resp. jeho absenciou
•    ohnutia, praskliny a lom dosiek, ložisiek a pod.

3. Záruka bude zrušená, ak:
•    nie je predložený záručný list alebo doklad o kúpe
•    boli časti s viditeľným alebo predpokladaným poškodením naďalej používané
•    bola vykonaná akákoľvek zmena konštrukcie freestyle kolobežky, skateboardu, alebo ak boli prefarbené

4. Na niektorý tovar je poskytovaná doživotná záruka výrobcom. Prípadné sťažnosti budú riešené v zmysle podmienok uvedených na záručnom liste alebo na stránke výrobcu.

5. Akékoľvek úpravy freestyle kolobežiek alebo skateboardov musia byť prevádzané odborným mechanikom. Ak sa pokúsite o úpravy, môžete stratiť záruku.

6. Ak sa vyskytne problém s akýmkoľvek tovarom objednaným z nášho obchodu, prosím kontaktujte nás na mailovej adrese: info@thegrind.sk, kde uvediete popis problému, dátum kúpy a meno kupujúceho. Priložením fotky poškodenia nám môžete pomôcť pri vybavení Vašej reklamácie efektívnejšie.

Zmeny a úpravy

1. Nenesieme zodpovednosť za žiadny zmeny alebo úpravy vykonané na originálnych súčastiach kupujúcim.

2. Prefarbenie tovaru je dôvodom pre stratu záruky.

3. Možné zmeny, ktoré nebudú mať za následok zrušenie záruky vykonané odborným mechanikom:
•    skrátenie riadidiel

4. Akékoľvek ďalšie zmeny, ktoré neboli spomenuté vyššie môžu byť dôvodom pre zrušenie záruky.